od Entjan

Finds with metal detector
Odpovědět
Uživatelský avatar
entjan
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 68
Registrován: ned 23. led 2011 14:13:25

od Entjan

Příspěvek od entjan »

Rád bych se s vámi podělil o nějaké kopy z tohoto roku. Abych vás nezahltil, budu to sem posílat po troškách, jak to přicházelo. Bohužel poslední dobou nemám telefon s foťákem a ani kloudnej foťák s kterým bych se nebál mít ho u sebe při hledání, proto budou fotky z posledních kopů až při nebo po očištění. Ať se vám všem daří a krásný a plodný podzim.
Fotografie0099.jpg
Fotografie0102.jpg
Fotografie0103.jpg
P1040969.JPG
P1040970.JPG
Uživatelský avatar
venawass
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 823
Registrován: úte 12. led 2010 21:57:28
Bydliště: Vysočina

Re: od Entjan

Příspěvek od venawass »

To si tu pěkně užijeme WW II :) Pěchotáků není nikdy dost ;) Až budeš dělat domácí rozpočet tak nezapomeň na záznamovou techniku 8-) fotky z terénu jsou super.
Nokta Velox one, XP ADX 250, C Scope CS6MX, Garrett AT Pro + pro pointer
Uživatelský avatar
Slater
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2253
Registrován: pát 25. pro 2009 10:22:55
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: od Entjan

Příspěvek od Slater »

Moc pěkný fotky a ještě lepší nálezy, k tomu není co dodat ;)
Uživatelský avatar
entjan
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 68
Registrován: ned 23. led 2011 14:13:25

Re: od Entjan

Příspěvek od entjan »

Něco ze zkoušky, kdy jsem se chtěl zbaběle zbavit svého starého dobrého přítele žluťáka a zatoužil jsem po jeho mladším sourozenci AT PRO. Drahouš mi dal jasně najevo, že jestli si ho nechám, bude se snažit ještě víc než dřív :lol: :lol:
07012011253.jpg
Fotografie0108.jpg
P1040974.JPG
P1040977.JPG
Fotografie0111.jpg
P1040980.JPG
P1040981.JPG
P1040990.JPG
P1040992.JPG
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: od Entjan

Příspěvek od drak66 »

jako pěkný,nemám co dodat,ale zaráží mě ten sníh,to jsou starý nálezy nepletu li se ;),ikdyž ráno jsem šel na zahradu a v sudu byl už zmrzlej škraloup.
Uživatelský avatar
Slater
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2253
Registrován: pát 25. pro 2009 10:22:55
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: od Entjan

Příspěvek od Slater »

dyť to píše v prvním příspěvku :roll:
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: od Entjan

Příspěvek od drak66 »

Slater píše:dyť to píše v prvním příspěvku :roll:
tak má napsat z ledna 2011,nebo podobně a ne něco ze skoužky,že skoušels novej detektor před rokem,nebo pěti :roll: to skoušej na někoho jinýho :shock: ,myslím ,že se tedy téma nálezy má tedy rozdělit,třeba na staré-nad 2roky,starší do roku,atd,až po aktuální,třeba do měsíce. ;)
Uživatelský avatar
entjan
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 68
Registrován: ned 23. led 2011 14:13:25

Re: od Entjan

Příspěvek od entjan »

drak66 píše:
Slater píše:dyť to píše v prvním příspěvku :roll:
tak má napsat z ledna 2011,nebo podobně a ne něco ze skoužky,že skoušels novej detektor před rokem,nebo pěti :roll: to skoušej na někoho jinýho :shock: ,myslím ,že se tedy téma nálezy má tedy rozdělit,třeba na staré-nad 2roky,starší do roku,atd,až po aktuální,třeba do měsíce. ;)
DRAK66 Proč to? Myslíš že starší kopy, i třeba rok nebo dva, ztrácí svoji krásu?? Nebo patříš taky k těm dychtivcům, kteří sledují co se vlastně dá ještě na všech prolezlejch lokalitách vypaběrkovat? Pro mě je nepochopitelné řešit jetli to někdo našel včera, před rokem nebo před pěti. Buď se mi nález líbí a rád se na něj mrknu, nebo to není moje krevní skupina a nechá mě to chladným ;) Pokud však posečkáš, pošlu i ty novější - tedy dle Tvého gusta AKTUÁLNÍ kopy ;)
Uživatelský avatar
košpa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 231
Registrován: ned 03. led 2010 19:20:43
Bydliště: ostrava

Re: od Entjan

Příspěvek od košpa »

Máš to super jen to tu val :lol: Pěkné fotky aji v nálezovým stavu.To ja můžu :!:
Minelab X-Terra 705
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: od Entjan

Příspěvek od drak66 »

entjan píše:
drak66 píše:
Slater píše:dyť to píše v prvním příspěvku :roll:
tak má napsat z ledna 2011,nebo podobně a ne něco ze skoužky,že skoušels novej detektor před rokem,nebo pěti :roll: to skoušej na někoho jinýho :shock: ,myslím ,že se tedy téma nálezy má tedy rozdělit,třeba na staré-nad 2roky,starší do roku,atd,až po aktuální,třeba do měsíce. ;)
DRAK66 Proč to? Myslíš že starší kopy, i třeba rok nebo dva, ztrácí svoji krásu?? Nebo patříš taky k těm dychtivcům, kteří sledují co se vlastně dá ještě na všech prolezlejch lokalitách vypaběrkovat? Pro mě je nepochopitelné řešit jetli to někdo našel včera, před rokem nebo před pěti. Buď se mi nález líbí a rád se na něj mrknu, nebo to není moje krevní skupina a nechá mě to chladným ;) Pokud však posečkáš, pošlu i ty novější - tedy dle Tvého gusta AKTUÁLNÍ kopy ;)
Tak to určitě ne,já jsem mincičkář a rád se kouknu na dobré kopy i z války třeba staré 5 let,samozřejmě,jen mě napadlo,že by v tom mohl být trochu pořádek,ale to ,už bysme tu kopírovali detektorweb, ;) ale nálezy jsou tvé a vše záleží na tobě.Kopy máš super a já se na ně rád mrknu. :)
Odpovědět

Zpět na „Nálezy“