Fw-190,Huzová,OL.

Fly archeology
Odpovědět
Uživatelský avatar
torkemado
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 44
Registrován: sob 04. úno 2012 21:48:51

Re: Fw-190,Huzová,OL.

Příspěvek od torkemado »

Pandy píše: Když jsem včera viděl tu díru ,řeknu Vám chtělo se mě tak trochu i brečet. Nálezy se válejí po okolí bez skladu a jakekoliv dokumentace či řádu ,díra jak od prasete
A toho Williho Funka taky najdu ,jen to nebude příští týden v uterý ,chvilku to asi potrvá.
J.
Ahoj
Svým způsobem jsem čekal že to takhle dopadne když jsme spolu mluvili.Pandy pokud možno,už tu nic nepouštěj
To druhý éro se nech pro sebe , zbytek proberem v Lomnici.
Pro ty rypáky co tam udělaly ten bordel,jste pro mě jen obyčejné hovada.
Uživatelský avatar
torkemado
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 44
Registrován: sob 04. úno 2012 21:48:51

Re: Fw-190,Huzová,OL.

Příspěvek od torkemado »

msf píše:To co je tady na snímcích svědčí o tom, že místo neprokopal nikdo z nás ( aspoň tomu chci věřit ), a to co je na těch fotkách jsem nikdy neviděl . Každý z nás by to odnesl a skončilo by to v povolaných rukou. Spíš bych to tipl na místní, kteří se k tomu náhodou dostali a skutečně věřili v poklad. .
Hodně věříš na náhody a svádět to na místní hledače je blbost .O téhle mašině (přesné lokaci )vědělo jen pár lidí z tohoto fóra .Tak si nemažme med kolem huby .Ostatně tohle jsem viděl v Radkově a dotyční rozhodně nebyli ze Slovenska
Uživatelský avatar
msf
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1454
Registrován: pon 17. kvě 2010 19:45:46

Re: Fw-190,Huzová,OL.

Příspěvek od msf »

Nevím z čeho usuzuješ že věřím na náhody. Možná v některých aplikacích ano, ale tam jsem ty algoritmy vložil záměrně:).
To co se tu snažíš rozpoutat je docela průhledné. Ano, zlikvidujme tohle fórum a hrejme si na svém písečku. Pak je ale taky možnost, že se nikdo nikdy nedoví, co je nového a co kde leží. Žijem v otevřeném světě a to taky přináší občas problém, ale taky spousty výhod - nových informací. Na to, kolik je tu letadel, je incidentů opravdu minimum a to ani není jisté, že tohle incident je.
Taky mě už několikrát napadlo, navrhnout Slaterovi, že o tu zamknem a dáme přístup jen pár vyvoleným ( kdo to bude, kdo je bude jmenovat, kádrovat, ověřovat??? ) . Co se tím ale získá?? Nikdo sem nic nepřidá a hodnota tohoto otevřeného fóra se vynuluje.
Osobně si myslím, že je to zde nejlepší forma fóra, kde se dají najít informace a ti co je sem dávají, si jsou vědomi následků. Kdo nechce přispívat a tají své nálezy, taky sem může, takže vlastně těží jen výhody.
Já jsem za nadále otevřené forum.
Uživatelský avatar
torkemado
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 44
Registrován: sob 04. úno 2012 21:48:51

Re: Fw-190,Huzová,OL.

Příspěvek od torkemado »

msf píše: To co se tu snažíš rozpoutat je docela průhledné.
No to doufám že je "udělat si mezi námi pořádek" ,Ale okecávat jako to my ne,to oni ,je jaksi v tomhle případě trochu mimo . K zbytku se vyjadřovat nebudu ,neznáš mě,tak to nemá cenu komentovat
Uživatelský avatar
msf
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1454
Registrován: pon 17. kvě 2010 19:45:46

Re: Fw-190,Huzová,OL.

Příspěvek od msf »

Nikdo Ti kolego nebrání dělat pořádky. Pokud víš kdo to byl, do toho, ale prosím adresně, jinak je to plýtvání časem v takových diskuzích dál pokračovat. Podpou Ti každý normální hledač vyjádří.
Uživatelský avatar
LaS
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 209
Registrován: ned 04. pro 2011 8:56:30

Re: Fw-190,Huzová,OL.

Příspěvek od LaS »

Mám otázku.Kdo má zde z účastněných auto v podobě Renault Cangoo nebo jiné značky,ale stejného modelu karoserie a stříbrné barvy?Bylo viděno místním zemědělcem,který má naproti stádo krav na inkriminovaném místě.V neděli jsem s ním dal řeč.
Uživatelský avatar
messer
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 269
Registrován: čtv 13. říj 2011 19:37:24

Re: Fw-190,Huzová,OL.

Příspěvek od messer »

Luki.
ostaly tam ty šíny, nebo skončily v propadlišti dějin?
Uživatelský avatar
jkmineral
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2459
Registrován: ned 05. pro 2010 13:50:38

Re: Fw-190,Huzová,OL.

Příspěvek od jkmineral »

No tak, pánové, mnoho povyku pro nic. V lokalitě je běžný výkop do hloubky cca 100 cm, nálezy rozházené okolo díry LaS v neděli naskládal do kupek, já jsem je dnes soustředil 3m vedle k pařezu. Vzdálenější nálezy byly naskládané ke stromům, tak jak je běžné na jiných lokalitách. Uznávám, že Pandy jako laik mohl být šokován rozházenými artefakty okolo díry, ta fotka vypadá fakt hrozně, nikoho neomlouvám, opravdu je lepší to co nechci - házet na jednu kupu. Ale to je soukromá věc každého hledače, původní trosky byly také rozseté v celém okolí dopadu.
Samozřejmě není pravda, že lokalita se intenzivně těží poslední týden, mnohé Al zbytky naskládané u stromů jsou počasím vybělené, což trvá roky. Nicméně je pravda, že na výkopu i v okolí někdo "pravidelně" pracuje. No budiž mu to k užitku a snad po sobě příště také uklidí.
Snímek 140.jpg
Snímek 141.jpg
Mor na všechny hledače, kromě mne :)
Uživatelský avatar
LaS
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 209
Registrován: ned 04. pro 2011 8:56:30

Re: Fw-190,Huzová,OL.

Příspěvek od LaS »

messer píše:Luki.
ostaly tam ty šíny, nebo skončily v propadlišti dějin?
Radku,jedné jsem si všiml i se zámkem na odpal.O víkendu bych měl mít kolem cestu,chceš ji poslat poštou?
Uživatelský avatar
LaS
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 209
Registrován: ned 04. pro 2011 8:56:30

Re: Fw-190,Huzová,OL.

Příspěvek od LaS »

A co Jirko,našli jste něco zajímavého?
Já ty věci z díry prohlídl a nic zajímavého,Kusy pancíře olej.chladiče-malý i velký,dva výfuky,náměry na 13mm kulomet,pár zásuvek kusy motorových kapot,kus držáku sedačky.Jen jsem si vzal 30cm kus ventilátoru s jedním slovem z nápisu,který jsem vyhrábl z díry.
Odpovědět

Zpět na „Letecká archeologie“