Darkovičky, okr.Opava, IL-2

Fly archeology
Uživatelský avatar
jkmineral
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2459
Registrován: ned 05. pro 2010 13:50:38

Re: Darkovičky, okr.Opava, IL-2

Příspěvek od jkmineral »

jo chlapci, snad zítra ten další plech vystavím. Jsem mimo. Jinak Jardo skvělá práce !
Snímek 520.jpg
Naposledy upravil(a) jkmineral dne stř 07. říj 2015 16:32:32, celkem upraveno 1 x.
Mor na všechny hledače, kromě mne :)
Uživatelský avatar
ew190
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 176
Registrován: pon 02. čer 2014 20:11:45
Bydliště: Oderberg

Re: Darkovičky, okr.Opava, IL-2

Příspěvek od ew190 »

Tak to je mi jasne ze tahle A B33 tam urcite nelezela :D mysleljsem to samozrejme obrazne jak asi mohlo vypadat torzo te IL 2 po naslednem odstrojeni a ocesani mistnim :D :D i kutily v te dobe
Uživatelský avatar
torkemado
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 44
Registrován: sob 04. úno 2012 21:48:51

Re: Darkovičky, okr.Opava, IL-2

Příspěvek od torkemado »

ew190 píše:Tak to je mi jasne ze tahle A B33 tam urcite nelezela :D mysleljsem to samozrejme obrazne jak asi mohlo vypadat torzo te IL 2 po naslednem odstrojeni a ocesani mistnim :D :D i kutily v te dobe
Jistěže tahle B 33 tam neležela,jde o to, že IL2 má shodnou konstrukci křídla proto ten obrázek pro porovnání že tak ještě jeden z rekonstrukce
Přílohy
IL 2.jpeg
IL 2 K.jpg
Uživatelský avatar
Newfoundlander
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 111
Registrován: sob 24. bře 2012 11:25:04
Bydliště: Hlučín - Bobrovníky

Re: Darkovičky, okr.Opava, IL-2

Příspěvek od Newfoundlander »

Zdar kolegové !
Jak to vypadá s Vámi v neděli ? Uděláme ještě poslední akci ? Začínám mít pocit, že tu ,,Davídku ,, do zimy neobjasníme. Miro, ty věci z neděle jsem našel v těch vysokých kopřivách a v lese za nimi. Vystav prosím ten rámeček -( není tam nějaké čísílko ?).
nwf.
Uživatelský avatar
ew190
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 176
Registrován: pon 02. čer 2014 20:11:45
Bydliště: Oderberg

Re: Darkovičky, okr.Opava, IL-2

Příspěvek od ew190 »

Uz se na tom pracuje jeste docistim a hodim to sem ja bych to v tu nedeli jeste skusil detaily domluvime kdyz tak telefonicky tak zatim
Uživatelský avatar
Newfoundlander
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 111
Registrován: sob 24. bře 2012 11:25:04
Bydliště: Hlučín - Bobrovníky

Re: Darkovičky, okr.Opava, IL-2

Příspěvek od Newfoundlander »

Zdravím kolegové !
Něco jsme tady začali a bohužel se nám z toho začíná stávat pomníček . Spousta z vás co jste tu kopali
jste si odnesli nějaké artefakty a jak už prosil messer očistěte je a zkontrolujte ,zda tam nenajdete
nějaká čísla, která by nám pomohla identifikovat posádku a tím potvrdit ,nebo vyvrátit že zde havaroval Šinkarenko. :pray:

Dávám tu očištěné díly a zároveň prosím jkm a ew190 aby se taky konečně předvedli !

nwf.
Přílohy
DSCN0515.JPG
DSCN0513.JPG
Odpovědět

Zpět na „Letecká archeologie“