Tak nám zabili Ferdinanda-20krejcary

aneb tlachání na volné téma.
Odpovědět
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Tak nám zabili Ferdinanda-20krejcary

Příspěvek od drak66 »

;) dovoluji si toto ukázat,co vy na to? :P,jetam 90 procent Ferda,motá setam i Franta a Maruš :D,ale to jen ,asi 4 mincičky,abych je neurazil. ;)
Přílohy
je to death,ale jen to najít
je to death,ale jen to najít
i tyto mince stavu šrotového  jsou moje potěšení....
i tyto mince stavu šrotového jsou moje potěšení....
Uživatelský avatar
Lišiak
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 66
Registrován: úte 12. led 2010 15:36:28
Bydliště: Stredné slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak nám zabili Ferdinanda-20krejcary

Příspěvek od Lišiak »

Krása toto najst tak to somnov trhne ;) ;) ;) ale ak chceš jeden na nosenie s peknym uškom by si mi mohol poslat čo zbieraš daj vediet :roll: :roll: :D
XP Gold maxx Power
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Tak nám zabili Ferdinanda-20krejcary

Příspěvek od drak66 »

Lišiak píše:Krása toto najst tak to somnov trhne ;) ;) ;) ale ak chceš jeden na nosenie s peknym uškom by si mi mohol poslat čo zbieraš daj vediet :roll: :roll: :D
Jak chceš,mohu ti nabídnout to co mám dvakrát.Je to 20kr 1847B Ferdinand I ,mincovna Kremnice na předku je svatá maria, s letovaným ouškem,nebo 1 coronu1893 s dírkou.Ta koruna je hezčí,Ferdíci jsou v horším stavu,mám jich sice dost s ouškem,ale každý jiný budto rok,nebo mincovna,písni na mail a ,domluvíme se,mám tu i pár jiných. ;) Sbírám celkem,všechny mince a bankovky,Poslední dobou stříbrné středověké,až po Rak.Uhersko.Zjistil jsem třeba,že za M.Theresie mněly stříbrné mince v sobě dost mědi,čistil jsem 20krejcar,konkrétně na fotce ten černej a říkám si,to je nějaké dobové falzum,tak jsem zašel do antikvariátu a tam mi toto řekli.Ozvi se pokud tvůj zájem trvá. :D
Odpovědět

Zpět na „Všeobecná diskuze“