Tak už to zase rozjíždím....

Finds with metal detector
Uživatelský avatar
Bigger
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 896
Registrován: ned 21. lis 2010 15:17:03
Kontaktovat uživatele:

Tak už to zase rozjíždím....

Příspěvek od Bigger »

Nevím jak začít......
Ráno jsem se vzbudil s tím, že mi má dnes dojít balík od Vency se žlutým dáblem + tři cívky......říkal jsem si....dneska máknu v robotě, zajedu s rodinkou do Jeseníku na nákupy a když zbyde trocha času, vylezu někam a .......
Ikdyž jsem byl domluvený s Jardou ( Jarin ), že si zahledáme až v úterý, nedalo mi to a těsně po 20:00 jsem vylezl k posádce ( ti, co byli na prvním ročníku ví ) na lány polí a že si to jako namířím do té sotva vyklíčené kukuřice......Ale ouha.....kukuřice má do půl metru...nevzdávám se a jdu za horizon s tím, že byly časy, kdy se jeden či dva lány polí osívaly mnohem později.....A taky že jo! Přede mnou se objevil lán....hnědý lán....tak dva tři dny zkulturněný a připravený jen pro mě.....Zapl jsem detík, vzal krumpáček do ruky a po dlouhé době jsem začal mávat tím klackem nad zemí.....to byl pocit!!!
Netrvalo dlouho a začalo to pískat....Nebudu sem dávat fotky kdejakého bordelu, co jsem si samo přinesl taky domů, dám jen to nej, co se mi po dlouhé době urodilo.
Myslím, že to byl Drak66, co mi popřál, ať se mi to stříbrní....tak díky kamaráde.....povedlo se.....Bylo těsně před 22:00, kdy se na mě podívalo silverko.....radost veliká!!!
A ještě mi dovolte, abych zde poděkoval Vaškovi, který mi dočasně zapůjčil detektor. Neznáme se osobně, tedy ještě ne a i přes to jsi byl ochotný půjčit v podstatě neznámému člověku takovou věc. Chci, abys věděl, že si toho vážím a děkuji ti! A tu lahvinku švestek máš samozřejmě u mě!
A vlastně všem, kteří jste stále při mě, díky....však já vás za to speru na druhém ročníku! :twisted:

Jo, ty fotky jsou jaké jsou....inu, foceny večer.....zítra přidám lepší..... ;-)

PS: ta tmavá fotka je z cesty domů....bylo 22:19.......a tma jak v prd..i..... :shifty:
Přílohy
IMG_9582.JPG
IMG_9585.JPG
IMG_9589.JPG
IMG_9594.JPG
IMG_9596.JPG
IMG_9597.JPG
Uživatelský avatar
kovkop
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 904
Registrován: úte 20. pro 2011 19:15:06

Re: Tak už to zase rozjíždím....

Příspěvek od kovkop »

:tama: :tama: Tak gratulka k odstranění absťáku. ;-)
Když nemáš podplacené permoníky a skřítky je ti i ten nejlepší detík na hovno
Uživatelský avatar
Bigger
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 896
Registrován: ned 21. lis 2010 15:17:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak už to zase rozjíždím....

Příspěvek od Bigger »

kovkop píše::tama: :tama: Tak gratulka k odstranění absťáku. ;-)
Díky....spadlo to ze mě, jak když.....ale to ani psát nebudu..... :D A ( už je po půlnoci ) dnes znovu..... :jirka: :jirka: :jirka: S Jarinem and company..... :twisted:
Uživatelský avatar
Panzer1
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 765
Registrován: ned 03. led 2010 0:00:47
Bydliště: Silesia,Klein Ellgoth

Re: Tak už to zase rozjíždím....

Příspěvek od Panzer1 »

Tak ať se daří ;-)
SURGET ALIQUANDO NOSTRIS EX OSSIBUS ULTOR
Člen SILESIA HUNTERS
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Tak už to zase rozjíždím....

Příspěvek od drak66 »

Tak to je super!a nálezy taky,Josef 6kr 1849 C stříbrnej,plombičky a krejcárky,to pole pořádně prohledej,bude toho tam víc.Jsem rád,že se daří,a at se dál stříbrní. ;-)
Uživatelský avatar
tomek25
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 190
Registrován: čtv 02. pro 2010 21:11:02

Re: Tak už to zase rozjíždím....

Příspěvek od tomek25 »

Pěkně...
Omnia tempus habent
Uživatelský avatar
tenzor
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 15. bře 2012 17:20:13

Re: Tak už to zase rozjíždím....

Příspěvek od tenzor »

Ten spokojený výraz mluví za vše :D Gratuluju! :clap:
Uživatelský avatar
OZZAC
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 270
Registrován: stř 08. zář 2010 15:43:16
Bydliště: JIHLAVA

Re: Tak už to zase rozjíždím....

Příspěvek od OZZAC »

Super at tito pípá, pěkné lány tam máte já se už nemůžu dočkat až u nás budou žně a budu moc chodit kdekoli ted jsem moc omezen tak gratulace k nálezům. ;-)
http://www.ozzac.mypage.cz/ XP Goldmaxx Power
Uživatelský avatar
venawass
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 823
Registrován: úte 12. led 2010 21:57:28
Bydliště: Vysočina

Re: Tak už to zase rozjíždím....

Příspěvek od venawass »

Nečekaně dobrý nálezy :!: ( žluťák, no) Zajímavé místo, ještě tam zajdi. Střední cívka? Asi jo protože SEFku bys asi zatim neutáhl :)
Nokta Velox one, XP ADX 250, C Scope CS6MX, Garrett AT Pro + pro pointer
Uživatelský avatar
Bigger
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 896
Registrován: ned 21. lis 2010 15:17:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak už to zase rozjíždím....

Příspěvek od Bigger »

Děkuju pánové a držte palec, dnes tam asi razím znovu.....( chodím tam už nějakej ten pátej rok )....nebo s Jarinem někam jinam....uvidíme.....;)
Tak večer!!!
Odpovědět

Zpět na „Nálezy“