Členění hledačů

Other
Uživatelský avatar
Kočičák
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 510
Registrován: sob 02. led 2010 16:27:18
Bydliště: Heřmanův Městec 1976

Re: Členění hledačů

Příspěvek od Kočičák »

zajímavé :P já začal teprv před 2lety,vždy mě bavily poklady,záhady a něco zkoumat .Bohužel alkohol,ženský,diskotéky mě opustily teprv ve 32(až na ty ženský) :lol: náhodně jsem zabrousil na lovce pokladů a koukám detíky za 1200kč a už mě blikaly poklady před očima,kor když jsem viděl sklenice plné zlata na dw ;)
Nakonec jsem koupil garet 250-supr klacek ,obhajoval sem ho a nikdy nechtěl měnit.
Po půl roce přechod na xp g-maxx 2 stím že ted to bude padat a s cívkou 30x36 vytáhnu co nikdo ještě nenašel :P
vystřízlivění a prodání cívky,koupeny bezdráty.
cca před měsícem koupen gold maxx power
je mi 34, hledám pro radost ,občas se účastním srazů a při pěkném nálezu dělám kotrmelce a křičím joooooo :lol:
hledám s rukavicema a v maskáčích.Neumím si život bez hledání představit a už zaučuji i 2letou dcerku.Hledání je krása a poznal jsem i plno správných kluků.Donedávna jsem litoval že jsem nezačal dříve ,ale při potkání 72letého!!! pána,který hledal a začal před týdnem jsem si řekl že vlastně mohu hledat ještě desítky let :P
XP Deus bez jednotky, kerimka, psí známky. Člen spolku HHP- Hledači historie Pardubicko
Uživatelský avatar
kokr
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 468
Registrován: ned 07. bře 2010 11:17:57
Bydliště: Havířov

Re: Členění hledačů

Příspěvek od kokr »

Je mi vic než 40,pivo můžu,maskáče nosím,díry zahrabávám.Chodím hlavně relaxovat a když něco jukne ze země tak si juknu taky strčím to do kapsy,doma do misky a někdy si na to i vzpomenu :D A detík mám za dvacku. ;) A rukavice nenosím :roll:
Apex est autem senectutis auctoritas.
Uživatelský avatar
vejmrda
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 37
Registrován: pát 04. čer 2010 21:45:47

Re: Členění hledačů

Příspěvek od vejmrda »

Čus borci ,je mi teda 34let ,rukavice nepoužívám ,díru taky občas zahrabu , jen ten alkohol mě trochu míjí :geek:
Moje lovecké začátky byla jedna velká tragedie až do chvíle než jsem se potkal z Jendou KOČIČÁKEM a ještě jedním dobrým klukem ,kteří mě trochu vzali k sobě . Tím okamžikem moje hledání nabralo správný směr a stalo se mým dalším velkým koníčkem . Jen jsem se teď oženil ,tak moc času není, ale snad se to zlepší. :mrgreen:
Tipuji se na variantu zlatý střed :shock:
Příroda jen kouká :-)
Uživatelský avatar
Kočičák
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 510
Registrován: sob 02. led 2010 16:27:18
Bydliště: Heřmanův Městec 1976

Re: Členění hledačů

Příspěvek od Kočičák »

pro SLATERA-vejmrda je sběratel minciček,možná by jste si rozuměli ;)
XP Deus bez jednotky, kerimka, psí známky. Člen spolku HHP- Hledači historie Pardubicko
Uživatelský avatar
Slater
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2252
Registrován: pát 25. pro 2009 10:22:55
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Členění hledačů

Příspěvek od Slater »

určitě ;)

Jinak se neřadím ani do jedný skupiny, sem sám sebou :D
Uživatelský avatar
msf
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1454
Registrován: pon 17. kvě 2010 19:45:46

Re: Členění hledačů

Příspěvek od msf »

maskace??? Vojak patri do kasaren, jsme kdysi s oblibou rikali a vyhybali se vojne:)), treba i na 5. patre....
Goretex je lepsi a rukavice taky, ruce me zivi a vzdy cloveka prozradi....
Je mi pres 40, hledam rad, detik mam takovy, ktery zrovna povazuju za nejlepsi na trhu a celkem si to uzivam, jen casu je malo.
Tesim se, ze potkam i ty, ktere v okoli neznam.
Uživatelský avatar
gyry
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 559
Registrován: stř 06. led 2010 18:00:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Členění hledačů

Příspěvek od gyry »

Je mi 33. Když jdu hledat nosím maskáče a rukavice.. Detík když jsem kupoval tak stál skoro 40 kolíků, ale mám ho sedmý rok a jsem s ním stále spokojen a neměnil bych za jiný. Už hledat moc nechodím, kolikrát jsem byl letos spočítám na prstech jedné ruky. Čas už rozděluju i mezi jiné aktivity a záliby. Víckrát než do terénu se dostanu na nějakou půdu ;)
Uživatelský avatar
styfler
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 322
Registrován: pát 07. kvě 2010 19:14:40
Bydliště: Dobratice
Kontaktovat uživatele:

Re: Členění hledačů

Příspěvek od styfler »

Jméno: Lukáš (Styfler)
Věk: 15 let
Detektor a příslušenství: Garrett ace 250 (kryt proti dešti, základní cívka, cívka 30x38cm, batoh garrett, lopatka RU). Stálo to dohromady cca 10 litrů!
Maskáče: Mám
Rukavice: Nenosím
Díry: Zahrabávám
Zatím sem spokojený, nečekám poklady a hledání mně baví. Sem rád za první akcičku v sobotu, alespoň ty drobný mince.
Xp adventis 2
Uživatelský avatar
alforlova
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 70
Registrován: ned 09. kvě 2010 20:34:18
Bydliště: o5 Orlau City

Re: Členění hledačů

Příspěvek od alforlova »

No milane a kam patřím ja 39 žluty ďábel no ted zeleny :lol: k alkoholu kladny vztah a radost mam z každé mincičky pokud mi ji nezkaziš jako minule tim stříbrňákem koplym vedle mně :D :D :D Jo maskače holt nemam a rukavice nenosim a minu tahat nebudu chci ještě nějaky čas hledat :P
Do jara 2016 bez detiku :-C
Člen SILESIA HUNTERS
Uživatelský avatar
cotojetohle
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1491
Registrován: ned 07. bře 2010 13:30:23

Re: Členění hledačů

Příspěvek od cotojetohle »

alforlova píše:No milane a kam patřím ja 39 žluty ďábel no ted zeleny :lol: k alkoholu kladny vztah a radost mam z každé mincičky pokud mi ji nezkaziš jako minule tim stříbrňákem koplym vedle mně :D :D :D Jo maskače holt nemam a rukavice nenosim a minu tahat nebudu chci ještě nějaky čas hledat :P
Tohle je jen šprým...
Já sem momentálně ve stádiu rozmazlence
Rukavice nenosím,maskáče nemám,sem alkoholik,minu nevyndám,ODS nevolím:-))))A sbírám vše hezké.
Klacek zatím nemám svůj ,čekám na Jokr 007
50% dělá štěstí
30%chodit,chodit,chodit,
10%lokalita
6%práce s klackem
4%detektor
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“