BF 109G-6,Paršovice

Fly archeology
Uživatelský avatar
msf
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1454
Registrován: pon 17. kvě 2010 19:45:46

Re: BF 109G-6,Paršovice

Příspěvek od msf »

Jo jo, jak píše Tonko. Zajimave je, že se občas najde mix, železné a mosaz, i 30...:)
Uživatelský avatar
zilvare
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 691
Registrován: čtv 12. led 2012 21:58:17

Re: BF 109G-6,Paršovice

Příspěvek od zilvare »

30tku jsem teda jeste nenašel...mate tam fotku nějaké?
Zilvar z chudobince
Uživatelský avatar
msf
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1454
Registrován: pon 17. kvě 2010 19:45:46

Re: BF 109G-6,Paršovice

Příspěvek od msf »

Musíš přijet k nám.
Uživatelský avatar
jkmineral
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2459
Registrován: ned 05. pro 2010 13:50:38

Re: BF 109G-6,Paršovice

Příspěvek od jkmineral »

Ale objednej si dobrou lokalitu, bo Msf místo letadel kope tanky :lol: :lol: :lol:
http://www.detektorweb.sk/index.4me?s=s ... &xb=1&vd=1
Mor na všechny hledače, kromě mne :)
Uživatelský avatar
msf
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1454
Registrován: pon 17. kvě 2010 19:45:46

Re: BF 109G-6,Paršovice

Příspěvek od msf »

Ty ses probral z letargie?? Radši hubni! :))) Já mám už jen 98, mě led unese.
A vůbec, asi tě bonzu na tom fajnem webu, že jsi tu jámu po tom plechu nezahrabal! A už to tam nikdo nebude číst, protože tam jsou jen samí všichni slušní hledači!
Uživatelský avatar
LaS
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 209
Registrován: ned 04. pro 2011 8:56:30

Re: BF 109G-6,Paršovice

Příspěvek od LaS »

zilvare píše:nábojnica,zajímavé že místo dopadu bylo uplně vybrakované,tak max 10 signálů,mraky signálů bylo směrem k cestě v korytu nad začínajícím pramenem potoku,a jak to bylo po havarii letounu?Ví to někdo?Jestli němci hned motor a zbytky odvezli?nebo se to vykopalo až potom?
Podle pamnětníka,který to viděl a místo mi ukázal,letadlo se rozbilo o zem a zůstalo na povrchu.Říkal,že nejsem první,kdo se po tom letadle ptá (cca 10let zpět),že nějaký čas předemnou tu byl chlápek v maskáčíš a ptal se také,tak je možné,že byly nalezeny nějaké zajímavější věci.

Lukáš
Uživatelský avatar
zilvare
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 691
Registrován: čtv 12. led 2012 21:58:17

Re: BF 109G-6,Paršovice

Příspěvek od zilvare »

přikládám mapku místa dopadu,je to skoro u silnice,Máš recht Luke,v dopadovém kráteru fakt nic není,takže se rozletěl po lesenejvíc signálu bylo od kráteru směrem k silnici
Naposledy upravil(a) zilvare dne čtv 18. říj 2018 20:24:08, celkem upraveno 1 x.
Zilvar z chudobince
Uživatelský avatar
LaS
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 209
Registrován: ned 04. pro 2011 8:56:30

Re: BF 109G-6,Paršovice

Příspěvek od LaS »

a na té mapce vidím,že to místo je to,které jsem Ti posílal pod číslem 4,tak jsi se nachodil,co?To víš je to hodně roku co jsem objížděl ta místa a já si žádné místo nezakreslil nikdy do mapy a nosím to v hlavě.A když se mě teď někdo zeptá,tak sám musím tápat a přemýšlet.
Uživatelský avatar
zilvare
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 691
Registrován: čtv 12. led 2012 21:58:17

Re: BF 109G-6,Paršovice

Příspěvek od zilvare »

zdarec,ale ani moc nenachodil,to čislo 1 bylo nejhůř schůdné,bylo tam velké koryto potoka,a tak sem přešel na ty další místa,pořád to nebylo ono,ale moc me to bavilo prozkoumávat místa podle gps v mobilu,kupodivu tam byl signál,bo mam jeste tel se symbiamem a ten potřebuje na mapy připojení.Pokaždé když jdu podle mapy,tak tak me vypadne signál těsně u místa dopadu!aspon je sranda...
Zilvar z chudobince
Uživatelský avatar
Hanz WR
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 5
Registrován: pon 07. dub 2014 21:32:27

Re: BF 109G-6,Paršovice

Příspěvek od Hanz WR »

Tak na tuhle Bf jsem se dlouho šteloval.. Vyprávěla mi o ni babička byla u ni , když čerstvě spadla ... Moc zní teda nezbylo koukám... :( :(
Odpovědět

Zpět na „Letecká archeologie“