Numismatika diskuze

Numismatic
Odpovědět
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Pražský groš

Příspěvek od drak66 »

metoda dobrá ,likérka DRAK mi akorát skurvila přezdívku :lol: ,ještě,že jsem malej drak a 66 :mrgreen: ,no ty špičky z prezervativů permoníci používají jako čepice,ovšem z nepoužitých,jinak by to by měli i se šamponem :shock:
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Pražský groš

Příspěvek od drak66 »

:lol: to vím,já to neberu osobně,to by mě nenapadlo,ale je pravda,že jsme toho rumu a vodky z likérky DRAK,něco vychlastali z velkoobchodu,který byl hned vedle firmy,kde jsem dřív makal a nikdy nám z toho nic nebylo akorát jsme byli pěkně ožralí a polacinu, toje tak 5 let co tam stál litr vodky 70kč a rumu 85 ;-) konkrétně tato značka.Nevěřím tomu,že by majitel jel v metylu a skurvil si zajetou firmu.Ušili na něj boudu,jak na Ratha.Je to boj o prachy,řízený mafií,která jde za ziskem i přez mrtvoly a náš stát,justice i policie,jim dělá tiché společníky,protože tyto mafianí,dnes si říkají lobisté nebo lobistické firmy sponzorují politické strany,hlavně ODS a Top09.A nikdo se nemůže divit,proč chce 90 procent národa zpátky komunisty.Vždycky mě to dojme,jak pranýřujou komunisty,ale kdyby u nich nebyli,tak nevyštudovali a nebyli u korit,nebo zašití v prognostickém ůstavu,jak Klaus,Zeman,nebo svazák Nečas.Nic nedokázali,akorát,žít z toho co rozprodali po komárech a rozkradli.Ted není už co prodávat,tak je krize a bude hůř.Kdyby nežili z toho co komunisti vybudovali,tak,jsme na ůrovni ŘECKA,UŽ V R 1995,možná i dřív.Ta nenažraná modrá sebranka by to dokázala ;-) Já nikdy v žádné straně nebyl,ale komanče pomatuji.Za toto co se děje dnes by zvonili klíčema,jen ti nahoře.Obsrali jsme to my obyčejní lidé.Ale to jsem se zas nasral a odbočil od tématu.Idu si dát lahváča z komory ;-)
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Pražský groš

Příspěvek od drak66 »

přesně tak ;-) ,ale dávám tomu našemu koníčku tak tejden,pak to zamrzne,to se z zblázním,být s tou mou doma :shock:
Uživatelský avatar
Dvorda
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 4
Registrován: sob 04. kvě 2013 12:17:58

Re: Numismatika diskuze

Příspěvek od Dvorda »

Ahoj všem. Jelikož jsem v oboru numismatiky nezkušený, měl bych malou "debilní" otázku. Jde z mincí, například stříbrných, odstranit takový měděný přeliv ? Viděl sem to na spoustě mincí a rád bych se toho zbavil. Předem díky za radu :)
Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13895
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

Re: Numismatika diskuze

Příspěvek od Koiko »

mrkni zde, ale pokud je to součástí patiny, nech to tom - každopádně vše dělej opatrně
viewtopic.php?f=8&t=734
Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13895
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

Nová mince

Příspěvek od Koiko »

Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13895
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

Karel jede...

Příspěvek od Koiko »

Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
Uživatelský avatar
kacuro
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: sob 28. srp 2010 5:15:58

Re: Karel jede...

Příspěvek od kacuro »

ta mince je vyloženě hnusná :? dnešní medailéři nemají snad žádnou soudnost, asi jsem v tomto moc konzervativní, ale toto mi nepřijde jako umění, ale prostě srač*a ... poslední pěkné medaile snad razili za RU, od té doby je to bída ...
Uživatelský avatar
Tele
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1764
Registrován: úte 06. lis 2012 22:00:16

Re: Karel jede...

Příspěvek od Tele »

kacuro píše:
ta mince je vyloženě hnusná :? dnešní medailéři nemají snad žádnou soudnost, asi jsem v tomto moc konzervativní, ale toto mi nepřijde jako umění, ale prostě srač*a ... poslední pěkné medaile snad razili za RU, od té doby je to bída ...
tohoto proplouvače režimů by nezachránil jakýkoliv výtvarný návrh :pray: ten opis je peklo :snooty:
Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13895
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

Re: Numismatika diskuze

Příspěvek od Koiko »

no, mě zarazil ten portrét.... To tam měl rytec frknout asi spíš Máju
Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
Odpovědět

Zpět na „Numismatika“