Tak dnes jsem se opravdu bál

Odpovědět
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Tak dnes jsem se opravdu bál

Příspěvek od drak66 »

Přijel jsem z práce v 15,30h a žena mi povídá.Jedu nakupovat do Třebíče,tak jestli chceš,někde tě vysadím, můžeš si jít zahledat a asi tak za 2 hodky tě naberu zpět.Jasná věc,máš recht ,říkám a hodil jsem do batohu k detektoru dva pardály Echt a můžem jet. :whistle: Nechal jsem se vysadit Na autobusové zastávce ve Stříteži.V botě jsem měl kamen,tak jsem si sednul v řízkovně,vyzul botu a číšník asi omámen vonavou ponožkou se mně ptá co si dáte ,limo free atd,tak mu povídám pivo,ne?vypadám snad na něco jinýho :pray: ,tak mi donesl kozla 11voltů,obul jsem se vyžral kozla a vyrazil do terénu.Přešel jsem silnici a kolem přívěsu kde prodávají pravý český česnek,jsem okukoval můj oblíbený terén.Na prvním poli po kukuřici,byl rozmetanej hnůj a kosek zoráno hlubokou orbou,povídám,nejsem blázen,sem mně nedostanou,ani omylem,tak jdu skratkou směrem na terůvky,až jsem narazil na pěkně čerstvě oseté políčko a krásně uvláčené.Bylo hned vedle té hluboké orby zajebané hnojem.Rozdělal jsem vercajk a koukám po okolí a co nevidím-v té hluboké orběs hnojem,máchá klackem nějakej detektorář :pray: ,povídám si no tak to jo,at mu štěstí přeje a jdu si dál po svém pěkně uvláčeném políčku.Obešel jsem Kobru a koukám na parkoviště z pole,povídám si tam je známá kára,ten Renault scenic patří Scoutovi a vedle stříbrenej,asi další Remcek, kombi. no než jsem došel k parkovišti,tak scenic,už byl v trapu a zůstala tam jen ta stříbrná kára,říkám si to je,asi někoho ze statku.Tak jsemsi v klidu lovil.Najednou slyším jak ta stříbrná kára odjíždí z parkoviště a jede pomalu ke státní silnici.V tom zastaví,stáhne okénko a řve na mně-Jestlipak víš,že to je oseté,tak jsem pokýval hlavou a povídal si ještě aby ne :mrgreen: a pan řidič povídá-pak nás odevšad vyhazujou a jel pryč,já nejsem zvyklej na někoho pořvávat,ze vzdálenosti 100m,proto jsem jen pokynul hlavou a věnoval se svému. :whistle: Vím kdo to byl a nepoznal mně :mrgreen: ,musel jsem se tomu pak smát ještě půl hodiny.Ještě se mi nestalo,že by mě vyhazoval z pole zemědělec, nebo majitel,jednou u Jaromek na žabíku,taky měl pindy jeden detektorář,tak jsem mu vysvětlil,jak se věci mají,podruhé tento,ale tomu to tu vysvětluji pořád :D ,Tak hádejte kdo to byl ;-) nápověda zní-kdo loví se scoutem :violin:
Naposledy upravil(a) drak66 dne stř 09. říj 2013 19:43:37, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13895
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

Re: Tak dnes jsem se opravdu bál

Příspěvek od Koiko »

Já se dám podat...
Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Tak dnes jsem se opravdu bál

Příspěvek od drak66 »

víte co je na tem nejlepší,chodím tam každej rok snad u 4 leta,byl jsem tam snad stokrátv různou dobu a nikdy nikdo mi neřek půl slova :pray:no on se chytne sám,až satu ukáže,scout,už odtud ukázal nálezy tak ted ten druhej :mrgreen:
Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13895
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

Re: Tak dnes jsem se opravdu bál

Příspěvek od Koiko »

kabido ??
Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Tak dnes jsem se opravdu bál

Příspěvek od drak66 »

Bingooo :lol: ,bylo to daleko,ale na 99pro to byl on :mrgreen: ,tak mu musím zatleskat :clap: :clap: :clap: ,jen tak dál a at si chrání svoje políčka :violin:,teda moje,já tam byl o pár let dřív :lol: :lol:,tam jste měli vzít šahina a koika a ne na hodov ;-),ono zase tak dobrá lokalita to není,ale,vždy se tam nějakej heler nebo krejcárek najde,dnes asi za 2h 7 mědáků ,plomby,a jeden pejsek GT1882 č 176,ale dost sežranej od měděnky.Moc tam nechodím,akorát,když se jede nakupovat,tak sem tam se tam nechám vysadit.
Uživatelský avatar
kabido
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 3186
Registrován: pát 01. dub 2011 6:46:44
Bydliště: Třebíč

Re: Tak dnes jsem se opravdu bál

Příspěvek od kabido »

Tak to máš štěstí mě už vyhodili dvakrát a to hledám je 3roky
XP DEUS a GARRETT pro-pointer bez něho to nejde
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Tak dnes jsem se opravdu bál

Příspěvek od drak66 »

kabido píše:Tak to máš štěstí mě už vyhodili dvakrát a to hledám je 3roky
asi vijou proč :mrgreen: ,já po sobě bordel a díry nenechávám,vše pěkně upravím,mimochodem tam byla pšenice a ještě vůbec neklíčila,tomu nic neuděláš,pokud,už je vzrostlá,tak 5-10čísel,tak nejsem hovado,taky tam nelezu,ale takto je to super a nikdo ti nic neřekne,kromě bláznů detektorářů.Nikdy mně ještě nikdo nevyhodil.Akorát ty ses o to snažil :violin:jinak beru to s humorem :lol: :lol: :lol:
Odpovědět

Zpět na „Společné hledání“