Mikulovice II. ročník 2013

Uživatelský avatar
Bigger
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 896
Registrován: ned 21. lis 2010 15:17:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Mikulovice II. ročník 2013

Příspěvek od Bigger »

Kabido, jak tě znám, tak u nás zase zahaluzíš jak s tou přezkou a najdeš ten depot ty..... :D Ale to neva....hlavně že se bude dařit.....;)
Uživatelský avatar
kabido
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 3186
Registrován: pát 01. dub 2011 6:46:44
Bydliště: Třebíč

Re: Mikulovice II. ročník 2013

Příspěvek od kabido »

no nějaká haluz by se hodila ale dvakrát po sobě :think: mě se tam bube líbyt i bez haluzí :jirka: :violin: :jirka:
XP DEUS a GARRETT pro-pointer bez něho to nejde
Uživatelský avatar
Bigger
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 896
Registrován: ned 21. lis 2010 15:17:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Mikulovice II. ročník 2013

Příspěvek od Bigger »

kabido píše:no nějaká haluz by se hodila ale dvakrát po sobě :think: mě se tam bube líbyt i bez haluzí :jirka: :violin: :jirka:
:clap: Jak říkáš..... ;-)
Uživatelský avatar
jarin
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 134
Registrován: pon 02. dub 2012 9:38:03

Re: Mikulovice II. ročník 2013

Příspěvek od jarin »

Do hospody taky nemusím, hlavně musíš zajistit sluníčko a bude to supr. Ale jak tě znám, tak učítě naplánuješ ještě něco mezi
Uživatelský avatar
Bigger
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 896
Registrován: ned 21. lis 2010 15:17:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Mikulovice II. ročník 2013

Příspěvek od Bigger »

No, to počasí....pokusím se naplánovat akci cca o měsíc později....jde mi jen o to, aby vegetace nebyla tak vzrostlá, že by se nedalo hledat.....ale tak snad to nějak dopadne....;)
Uživatelský avatar
Bigger
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 896
Registrován: ned 21. lis 2010 15:17:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Mikulovice II. ročník 2013

Příspěvek od Bigger »

Zdravím přátelé...než se rozvykládáme.....druhý ročník se začíná chystat, mám nabyté každé druhé odpočinkové víkendy,brigádka a osobní záležitosti termín akce nastavil tak nějak na druhou polovinu května.....neslibuju lepší počasí,apríl byl loni celkem krušnej......proto i to posunutí termínu.....čili.....17-19 nebo 24 - 26.......hlasujem?

Wenavass.....jsem hroznej....furt jen vydělávám a poznat to není......čekám do výplaty, v pondělí už ale na 10000000000%.....jsem ted dva týdny bez jediné koruny.......v pondělí beru a odesílám......nezlob se prosím.......
Uživatelský avatar
Bigger
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 896
Registrován: ned 21. lis 2010 15:17:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Mikulovice II. ročník 2013

Příspěvek od Bigger »

Ted jsem si uvědomil.....jsem blbec......dvy volné víkendy mám v květnu, jen teď ( nejsem doma ) nevím které....upřesním zítra večer.......tak pardon.......
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Mikulovice II. ročník 2013

Příspěvek od drak66 »

no celkem jsem to nepochopil,třeba s wenewasem mi trklo,že detík mu ještě neposlals,to je pouze má doměnka,protože pochybuji,že by ti ho střelil,když má k němu a k nálezů s ním určitý vztah a dejme tomu nostalgii.Nechápu,když máš práce mraky,že nejsou love,já od listopadu to šmudlím,jak se dá,něco na černo,nějakej kšeft atd,ale položky v rámci stokorun.Tak na pivo je,ale na provoz baráku vybírám.ted jsem musel kupit novou cívku a bylo doma zle,ta má to nechápe,tak to udělám,asi jak ty
Uživatelský avatar
jkmineral
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2459
Registrován: ned 05. pro 2010 13:50:38

Re: Mikulovice II. ročník 2013

Příspěvek od jkmineral »

ani já to nechápu, detektor je výrobní prostředek, pokud má člověk nabíjecí baterky, alespoň občas přístup k el. proudu a nebydlí u Čadce, drobné položky v měsíční finanční uzávěrce nemusí řešit.
Mor na všechny hledače, kromě mne :)
Odpovědět

Zpět na „Společné hledání“