Klub neslušných hledačú

aneb tlachání na volné téma.
Odpovědět
Uživatelský avatar
drachir1
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 715
Registrován: pát 29. led 2010 9:53:28

Re: Klub neslušných hledačú

Příspěvek od drachir1 »

Vidím starou divadelní rekvizitu. :lol:
Uživatelský avatar
jkmineral
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2459
Registrován: ned 05. pro 2010 13:50:38

Re: Klub neslušných hledačú

Příspěvek od jkmineral »

Za tu fotku ze zámeckého parku v Hradci nad Moravicí byl jeden náš nejmenovaný člen vyloučen ze skupiny Detektor kovů- Blázni a poklady. A přitom si ten naivní hoch myslel, že právě do téhle skupiny patří :) Tim vlastně položil svůj život za ideály našeho klubu. Takže si myslím, že bych mohl dostat klubové vyznamenání a pochvalu před rozvinutou klubovou zástavou :)
:clap:
Mor na všechny hledače, kromě mne :)
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Klub neslušných hledačú

Příspěvek od drak66 »

no jistě :clap: :clap: a tomu jako prémii balíček záškodnického materiálu,který by mohl obsahovat užitečný matroš,jako třeba dynamit,rajský plyn, 100piv a něco k pití,třeba rum ;-)
Uživatelský avatar
msf
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1454
Registrován: pon 17. kvě 2010 19:45:46

Re: Klub neslušných hledačú

Příspěvek od msf »

Tak co milé JKM, už js koupil kárku na které tě budou ty děcka tahat? To jistě není pravda, co Koiko píše, nevěřím , že by jsi někomu prorážel nafukovačku, že ne! Vyvrať to prosím! Mě ty pomluvy, co tu šíří ti sudeťáci nenechají klidně spát.
S přátelským a milým pozdravem na vedlejší kopec Tvůj oddaný obránce jihovýchodní linie MSF!
Uživatelský avatar
Koiko
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 13895
Registrován: pát 08. říj 2010 11:59:01
Bydliště: Teplitz stadt

Re: Klub neslušných hledačú

Příspěvek od Koiko »

msf píše:To jistě není pravda, co Koiko píše, nevěřím , že by jsi někomu prorážel nafukovačku, že ne! Vyvrať to prosím! Mě ty pomluvy, co tu šíří ti sudeťáci nenechají klidně spát.
:) :)
Koiko 小池富夫 znovunarozen 21.12.2019
XP Deus 22 cm HF RCWS4 CZ
XP MI-6
Uživatelský avatar
jkmineral
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2459
Registrován: ned 05. pro 2010 13:50:38

Re: Klub neslušných hledačú

Příspěvek od jkmineral »

děkuji Ti mé milé Msf, že za mnou pevně stojíš! Jistě že Koitus lže jak když tiskne. Přece bych se o půl druhé ráno neplížil v nějaké boudě těžce pod vlivem a nevytahoval špunty zlomeným kamarádům se slovy: "Výbuch parního kotle, pomóóc, potápím se, umírám" Byl to ten rychlošípák na tom člunu u Žlutých skal, jak mu ho prorazili tou borovou šiškou :) :) :) Osobně jsem ho tam viděl :)
Mor na všechny hledače, kromě mne :)
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Klub neslušných hledačú

Příspěvek od drak66 »

Dnes jsem ,samo,že bez roušky zahledal na mé oblíbené lokalitě.No měštáci tam jezdili jak o závod,ale mne nedostali,dostali borca co tam měl složenou kulatinu a čekal na tahač,bez roušky,kterej ju měl přijet naložit.Možná kdyby mi tu kulůatinu dal grátis,tak udělal líp a byl ještě v plusu :mrgreen:
Naposledy upravil(a) drak66 dne pon 20. dub 2020 19:27:21, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
jkmineral
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2459
Registrován: ned 05. pro 2010 13:50:38

Re: Klub neslušných hledačú

Příspěvek od jkmineral »

si piš, že když v lese nakládat něčí kulatinu, tak vždy s hadrem na rypáku :) My, z KNH, ho máme vždy, když lezeme do zámeckých zahrad aji když jdeme s Ctj vypouštět rybníčky :)
Mor na všechny hledače, kromě mne :)
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Klub neslušných hledačú

Příspěvek od drak66 »

:D no, jenže von ji měl složenou hned vedle cyklostesky mezi zahradama,konkrétně na lokalitě Třebíč -Terůvky a já tam byl na vltavínech.Sice jsem prd našel,ale toto mě pobavilo :D .Jelikož si dost lidí krátí cestu autem do Slavic právě cyklosteskou,co začíná za zahradama,kde není vjezd autem povolen,tak jsou tam měštáci v rámci snadného výdělku pečení vaření. :mrgreen:
Uživatelský avatar
Pazour50
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1024
Registrován: sob 03. úno 2018 16:22:27

Re: Klub neslušných hledačú

Příspěvek od Pazour50 »

Je mě to žinantní, ale zeptám se, to čárkované ú je schválně? :hand:
Odpovědět

Zpět na „Všeobecná diskuze“