Velleman CS 130

Other - meetings, detectors, ...
Uživatelský avatar
Slater
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2251
Registrován: pát 25. pro 2009 10:22:55
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Velleman CS 130

Příspěvek od Slater »

zkus jí dát vysušit ;) taky se mi to už stalo.
Popřípadě pokud máš kryt na cívce tak ho sundej a očisti.
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Velleman CS 130

Příspěvek od drak66 »

Díky za radu,už jednotka se suší na topení a cívku tam šupnu taky,ale ta by měla být vodotěsná.
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Velleman CS 130

Příspěvek od drak66 »

no vysušenýho jsem ho byl provětrat ,je o 100procent lepší,ale,pořád to není ono,kolikrát taky blázní.Tady u nás jsou pole jeden bordel,rozoraný tuby od mastiček,vakcín,atd.na malé kousky a pak to tak blbne.Je ohromný štěstí když ti mezitím pípne krejcárek ,a to je ještě death.
Uživatelský avatar
Zlatokop Tom
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 23
Registrován: úte 10. led 2012 20:23:02

Re: Velleman CS 130

Příspěvek od Zlatokop Tom »

Chodil jsem s Velemanem CS 130 a vím co je to za mašinu.Našel jsem s ním spoustu koleček,dokonce i jeden luxusní stříbrnej denár z 11. století,ale byl to jen povrchovej sběr.Třeba na tříkrejcer měl dosah tak 4 cm.A to už je velký kolo.Ten malej stříbrňáček byl na povrchu,protože kdyby byl třeba jen 2 cm v zemi tak bych ho neviděl.Nakonec se mi zlomila tyčka v plastovým spojení pod jednotkou.Opravil jsem to oa sbíral po povrchu dál.Nechci tenhle "detektor" hanit,užil jsem si s ním spoustu radosti i zklamání,ale vždycky mě nas..e když se nějakej prodejce tohodle,nebo jiných super,profi,special edice a já nevím ceho všeho dostane do diskuze a začne psát nesmysli jako že tahle mašinka jde na minci do 15,20 cm!!!!!Kdyby napsal že to pípá kolejnici,tak tomu bych věřil,ale minci v žádným případě.A potom nezkušení lovci si myslí že ušetří když si koupí takový detektor a myslí si že funguje jako mašina za 10 litrů!!!!Je to nesmysl!!!!U detektorů víc než kde jinde platí že cena odpovídá schopnostem detektoru.A nejlacinší typy začínají kolem 5 tisíc.Tak ať si každej udělá obrázek o tom co to musí být za zázrak za 15 stovek!!!!Já jsem přešel na Tesoro EuroSaberII SE a byl jsem jako v jiným světě.Když se mi ozval signál na barvu a já kopal 30 cm,říkal jsem si že na to kašlu,že je tam kus pluhu a najednou na mě vykouklo kolečko.
Uživatelský avatar
motte1
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 6
Registrován: úte 04. zář 2012 14:03:34
Bydliště: svitavy

Re: Velleman CS 130

Příspěvek od motte1 »

Ahojky asi tu nepatrim,ale mam Tesoro silver mikromax,mam ho asi 6 let,Krom vymeny rozbite sondy a 2x vymeny tripolohoveho prepinace za 20-25kc,slape velice spolehlive a solidne!Takze analog je super ;-) ,jak na ovladani,tak i na opravy bez ohledu na znacku!Kamos melACE 250,hledalo to hezky! Ale materialove bych za ty plasty nekoho nakopal!Ted ma Minelaba Quatro-hleda to jeste mnohem lip,ale silene odflaknuty provedeni a servis?Jen doporucit,prislo mu to jeste v horsim stavu nez odeslo! :evil:
Uživatelský avatar
pucmeloun
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 236
Registrován: ned 25. zář 2011 17:29:52

Re: Velleman CS 130

Příspěvek od pucmeloun »

tak zdravim tak vse co jsem nasel a dal sem na stranky to je zasluha cs 130 nenspatny ale chce to trpelivost a hlavne s im se nemusi mavat staci jen jit a met ho pzemi jen to je plastak zlomil se mi v plastove rukojeti a nevim jak ho opravit :(poradi nekdo
Uživatelský avatar
moon1970
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8
Registrován: ned 23. říj 2011 19:17:22

Re: Velleman CS 130

Příspěvek od moon1970 »

Kdo vychvaluje tenhle šmej,nikdy nebyl s opravdovým detektorem.Protože tohle detektor opravdu není.A kdo sem píše něco jinýho,tak buď nechce přiznat že naletěl nějakýmu prodejci vyčuránkovi,nebo je to sám prodejce.To už je žlutej ďábel 150 fakt BMV podle tohodle šmejdu.A Alpha 2000 Ferari!!! :D Takže shrnuto a podtrženo - nedejte začínající hledači na tyhle blbí keci a kupte si opravdovej detektor,ne takovej šunt.A nebo jo vyhoďte peníze za tohle udělátko,aspoň pro nás co máme detektory toho víc zbyde.
Pro pucmeloun - to je další věc,zlomil jsi ho jako já tehdy a můžeš ho vyhodit,nebo ho poslat na reklamaci k vírobci do Číny. :D Přestaň blbnout a kup si detektor,jestli chceš hledat,jakejkoliv,jen ne tyhle čínský šmejdy. :D
Uživatelský avatar
pucmeloun
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 236
Registrován: ned 25. zář 2011 17:29:52

Re: Velleman CS 130

Příspěvek od pucmeloun »

Jj poridil jsem alphu jo je to jine hledani jen se s ni musi mavat.jinak dobra masinka.
Uživatelský avatar
papista
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1
Registrován: stř 11. úno 2015 20:32:50

Re: Velleman CS 130

Příspěvek od papista »

Dobrý den,
omlouvám se za otvírání starého tématu, nicméně před zimou jsem dostal svůj první detektor (Velleman CS 130) a tak jako více lidí tady mám problém s jeho nastavením. Manuál mám jak v angličtině, tak i v češtině, ale ať se snažím jak chci, tak detektor vydává zvuky neustále...až po najetí nad železný kov utichne, po odjetí bokem zase neustálý zvuk.
Nevíte opravdu někdo co s tím? Děkuji
Uživatelský avatar
ew190
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 176
Registrován: pon 02. čer 2014 20:11:45
Bydliště: Oderberg

Re: Velleman CS 130

Příspěvek od ew190 »

Zdravim panove dost me prekvapila prvni recenze na Vecko hodne jsem o nem slysel ale nikdy nemel moznost si ho osobne vyzkouset proto nebudu psat ze je levny a tim padem spatny kazdemu z nas sedne neco jineho a nekomu tahle masinka opravdu staci a ma sni vcelku uspech pri hledani ale je to fakt o tom stesti ja mam Gmaxx II jsem s nim spokojeny i kdyz jak uz se tady psalo vyrobce by k nemu mel davat jako prislusenstvi maly bagr :D protoze to kopani da obcas opravdu velkou fusku ale vysledky jsou hezke a o tom stesti napisu tohle muj kolega se kterym chodime hledat bere s sebou obcas i sve deti proto jim poridil nase slavne Profi platinium ya par kacek at maji radost a musim rict ze nam par krat deti daly pri hledani poradne na p......l pri padali jsme si jako blbci my takove masiny ajen srot a nebo vubec nic a ony o par metru od nas dale tahaly kolecka prstynek aj par dalsich drobnosti dokonce i dve Ag takze ja mam od te doby svuj nazor na tyhle veci jen jeste dodam samozrejme hloubkovy dosah u techto profi zadna slava ale hodne zalezi na stavu pudy a nastaveni tyhle ty ma kolega dva a u kazdeho musel nastavovat hodnoty jinak aby fungovaly spravne ale detem to udelalo radost jen za celou dobu co je kolega ma se nedopatral na jake frkvenci vubec jedou nevite nekdo
Odpovědět

Zpět na „Ostatní - srazy, detektory, ...“