Zkamenělé dřevo

šahin
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1071
Registrován: sob 16. dub 2011 20:48:31

Re: Zkamenělé dřevo

Příspěvek od šahin »

Paráda draku, tak takto si žijú kapitalisti! A ja tak max. Oravská priehrada- voda 17stupňov a vzduch 22. :lol: :lol: :mrgreen:
Pokiaľ dýcham, dúfam. Rutus Argo, Rutus Optima, Minelab Pro Find 25
Člen SILESIA HUNTERS
Uživatelský avatar
tama.1
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 20. led 2010 21:20:49
Bydliště: Třebíč

Re: Zkamenělé dřevo

Příspěvek od tama.1 »

šahin píše:Paráda draku, tak takto si žijú kapitalisti! A ja tak max. Oravská priehrada- voda 17stupňov a vzduch 22. :lol: :lol: :mrgreen:
furt rady člověk čte jak je chudák Dráša vykořisťovanej a zde je důkaz......Šahinku ty přehrada a já dřevěná paluša :doh: :doh: :doh:
šahin
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1071
Registrován: sob 16. dub 2011 20:48:31

Re: Zkamenělé dřevo

Příspěvek od šahin »

No vidíš! My takí chudáčikovia. :D Ale všetko má svoje čaro.
Pokiaľ dýcham, dúfam. Rutus Argo, Rutus Optima, Minelab Pro Find 25
Člen SILESIA HUNTERS
šahin
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1071
Registrován: sob 16. dub 2011 20:48:31

Re: Zkamenělé dřevo

Příspěvek od šahin »

Tami, ale drak píše, že má ešte asi 1300 fotiek, z rôznych tropických destinácií! A to ešte minulý rok písal, že nemá ani čím fotiť nálezy, chudáčik. Len, len, že tu neprebehla zbierka na podporu chudáka kolegu. Kde sa hrabe msf! :o :o :o Koiko: Peťo, mal by si toho vykorisťovateľa vybanánovať! :jirka: :jirka: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pokiaľ dýcham, dúfam. Rutus Argo, Rutus Optima, Minelab Pro Find 25
Člen SILESIA HUNTERS
Uživatelský avatar
drak66
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 8095
Registrován: pon 18. led 2010 18:04:47
Bydliště: Třebíč

Re: Zkamenělé dřevo

Příspěvek od drak66 »

blázni,příště Vám sem dám velký kulový H----.Nemíním zde rozebírat,co a jak,pak se to ,vše obrátí proti mně,takže končím i bez banána. :whistle: :tama: do řecka jsem jezdil před sezonou v květnu,nebo červnu,na 21 dní a bylo levnější než tvá pergola na zahradě,nebo týdenní dovolená na Vranově, . :violin: V té době jsem ještě dělal pod solidním kapitalistou,který nás nechal vydělat, platil diety ,cestovný a vždy 15,dával nám 25dní dovolené a kdy jsme si je vybrali,tak mu to bylo jedno,proto to šlo,dnes je v důchodu a firma je v hajzlu :roll: Dnes tu jsou bohužel,jen zmr.i.To je můj poslední příspěvek.Haugh
Uživatelský avatar
msf
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1454
Registrován: pon 17. kvě 2010 19:45:46

Re: Zkamenělé dřevo

Příspěvek od msf »

Tak tak, já jsem teď po tom co jsem si přečetl poslední příspěvek společně se Šahinem zavedl nový způsob výplaty. Buď pár facek, nebo nic!!!
Smrt Kapitalismu!
šahin
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1071
Registrován: sob 16. dub 2011 20:48:31

Re: Zkamenělé dřevo

Příspěvek od šahin »

msf: :lol: :lol: :lol: :lol: draku, ber to v srande! ja osobne mám rád tvoje nálezy a príspevky :clap:
Pokiaľ dýcham, dúfam. Rutus Argo, Rutus Optima, Minelab Pro Find 25
Člen SILESIA HUNTERS
Uživatelský avatar
Tele
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1764
Registrován: úte 06. lis 2012 22:00:16

Re: Zkamenělé dřevo

Příspěvek od Tele »

drak66 píše:blázni,příště Vám sem dám velký kulový H----.Nemíním zde rozebírat,co a jak,pak se to ,vše obrátí proti mně,takže končím i bez banána. :whistle: :tama: do řecka jsem jezdil před sezonou v květnu,nebo červnu,na 21 dní a bylo levnější než tvá pergola na zahradě,nebo týdenní dovolená na Vranově, . :violin: V té době jsem ještě dělal pod solidním kapitalistou,který nás nechal vydělat, platil diety ,cestovný a vždy 15,dával nám 25dní dovolené a kdy jsme si je vybrali,tak mu to bylo jedno,proto to šlo,dnes je v důchodu a firma je v hajzlu :roll: Dnes tu jsou bohužel,jen zmr.i.To je můj poslední příspěvek.Haugh
jsem zvědav, jak dlouho Ti to předsevzetí vydrží :mrgreen: s paní drakovou se doma bez možnosti odreagování se zde zblázníš :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
tama.1
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 20. led 2010 21:20:49
Bydliště: Třebíč

Re: Zkamenělé dřevo

Příspěvek od tama.1 »

Drášo....ber to s humorem kurňa...to už by tady člověk nesměl nic napsat ..žeeee Tele ..natož položit dotaz na křesadlo... :think: :think: :think:
Uživatelský avatar
drachir1
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 715
Registrován: pát 29. led 2010 9:53:28

Re: Zkamenělé dřevo

Příspěvek od drachir1 »

I vy drakobijci!
:lol:
Odpovědět

Zpět na „Zkameněliny“